Göbekli Cami Halısı

Göbekli Cami Halıları, 100 lerce desen ile Cami Halısı Modelleri.
 
Saflı Cami Halısı
 
Halıya saf desenlerinin dokunarak üretildiği gözü yormayan 26 farklı model ve yüzlerce renk çeşidi ile üretimini yaptığımız desenli cami halıları 'nı fabrikadan direkt sizlere sunuyoruz. Çok tercih edilen bir halı türü olmakla birlikte; cemaatin kolayca saf tutabilme özelliğini sağlamaktadır.
 
 
Göbekli Cami Halısı
 
Halının tam ortasında göbek deseninin dokunarak üretildiği 11 farklı model ve onlarca renk seçeneğiyle fabrikamızda ürettiğimiz göbekli desenli cami halıları alev almaz özellikte olan yün kullanılarak üretilmektedir. Osmanlı motiflerinin işlenerek dokunduğu bu halı çeşidimizde özel renklerimiz mevcuttur.
 
 
Seccadeli Cami Halısı
 
Halıya seccade desenlerinin dokunarak üretildiği 5 farklı model ve onlarca renk çeşidiyle ürettiğimiz seccade desenli cami halıları kendi fabrikamızda %100 yün olarak üretmekteyiz. Gözü yormayan, Türk kültürü motiflerinin kullanıldığı tercih edilen bir halı türüdür. Özelliği seccade deseni ile cemaatin kolayca secde edebilmesini sağlamaktadır.
 
 
Naturel Cami Halısı
 
Gri renklerde üretilen bu halı çeşidimizde 18 farklı modelimiz mevcuttur. Aynı zaman da diğer halılar gibi %100 yünden üretilmektedir. Daha sade halı modelleri tercih etmek isteyen kullanıcılarımıza yönelik hazırladığımız tüm naturel cami halısı modellerimiz 'i inceleyebilirsiniz.

YORUM YAP

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...