Cami Halıları

Cami, Mesçit gibi kutsal alanlarımız için büyük önem teşkil eden halıların üretimini yapan Cami Halısı; kendi fabrikasında birinci sınıf yün iplik kullanarak alev almaz özellikte Cami Halısı üretimi yapmaktadır. “İnsan her şeyin en iyisine layıktır.” anlayışını benimsemiş olan firmamız, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de en iyi ve en kaliteliyi üretmeyi garanti etmektedir.
 
Cami Halıları Cami Halısın 'dan sorulur. 1997 yılından beri faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur. Cami Halıcılığı işinde sektörün önde gelen firması Cami Halısı ürünleri ile kaliteyi ve sağlamlığı yaşayın. Cami Halıları Modellerimize Aşağıdaki linklerden veya menüdeki başlıklardan göz atabilir veya bizden telefon yolu ile detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
 
Farkımız, Cami Halıları modeli dendiğinde, duvardan duvara halılarımızın kendi bünyemizde ürettiğimiz %100 yün ipliklerle dokunuyor olmasıdır. Böylelikle doğayı ve insan sağlığını önemsiyor, hiçbir şekilde gelecek kuşakların hayatını olumsuz yönde etkileyecek Cami Halıları yapmıyoruz. 
 
Cami Halıları; Gerek dokuma olarak gerekse iplik kalitesi belirlenen standartlara göre olmalıdır. Yün yapısı gereği alev almaz özelliğe sahiptir. Statik elektriklenme yapmamalı, Ses akustiğini bozmayan bir yapıda olmalı ve Bakteri üremesini engelleyen antibakteriyel yapıya sahip olmalıdır. 
 
Cami Halısı; Cami Halıları üretimlerinde tüm bu kriterlere uygunluk göstermektedir. Bunların dışında Tübitak ve TFI sertifikasyonlarıyla dünya standartlarında olduğunu kanıtlamıştır. 1997 yılından bu yana cami halıları üretimine devam eden şirketimiz "İnsan her şeyin en iyisine layıktır" anlayışını benimsemiş ve bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de en iyi cami halıları 'nı üretmeyi garanti etmektedir.

YORUM YAP

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...