Cami Halı Firması

Cami Halı Fırması olarak sektörün parlayan yıldızı olmuş ve bugün hem yurt içi hem yurt dışı 100 'lerce referansa ulaşmış bulunmaktayız.
 
20 yıllık iplik üretimi işi ile beraber entegre elektronik ve bilgisayarlı cami halı üretim tesisi yatırımı yapan Cami Halısı, cami halı firması olarak markasını sektöre kazandırmış, ipliğin yanı sıra duvardan duvara halılar üretmeye başlanmıştır.
 
Yepyeni markasıyla sektörde iplik üreticisi olarak elde etmiş olduğu ünü çok daha ileri seviyeye taşımayı hedefleyen Cami Halısı, kaliteli bir ürünün kaliteli malzemeler kullanılarak ortaya çıkacağı bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Kullanmış olduğu malzemelerin niteliği ile üretim, satış ve satış sonrası süreçlerde vermiş olduğu hizmetin kalitesi, Cami Halısı’nın sektörün öncüsü olma hedefini gerçekleştirmedeki en büyük yardımcısı olmaktadır.
 
“İnsan her şeyin en iyisine layıktır.” anlayışını benimsemiş olan yönetim ve üretim kadrosuyla Cami Halısı, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de en iyi ve en kaliteliyi üretmeyi garanti etmekte; yurt içinde olduğu gibi yurt dışındaki başarısını tüm dünya ülkelerinde elde etmek amacıyla üretimlerine eş kalitede devam etmektedir.

YORUM YAP

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...